***به سایت مرکز آموزشی درمانی سینا (فرشچیان)خوش آمدید.*** شعار سال 99 جهش تولید
پنج شنبه ١٦ مرداد ١٣٩٩
Fmenu Not Found
منوی اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 155268
 بازدید امروز : 506
 کل بازدید : 1013409
صفحه بعدی»بازگشت به سایت اصلی»


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی

جلسه هم اندیشی مسئولین و کارکنان بیمارستان سینا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان

 

جلسه هم اندیشی مسئولین و کارکنان بیمارستان سینا فرشچیان با رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا فرشچیان، جلسه هم اندیشی مسئولین و کارکنان مرکز، با حضور دکتر حیدری مقدم ریئس دانشگاه و دکتر جلیلی معاون درمان دانشگاه مورخ 4 تیرماه در آمفی تئاتر فرشچیان برگزار شد.             این جلسه به منظور بررسی مشکلات مرکز به عنوان سانتر کرونا و بیان مشکلات و طرح پیشنهادات از سوی رئیس بیمارستان، مترون مرکز، رؤسای بخش ها و مدیران گروه ها، پزشکان اورژانس، مسئولین بخش ها، و نماینده برخی واحدها برگزار گردید.

در ابتدا دکتر معتقد رئیس بیمارستان با خیرمقدم گویی به دکتر حیدری مقدم و دکتر جلیلی، از حضورشان در این جلسه تشکر نموده، سپس از ایثارگریها و فداکاریهای دلسوزانه تمامی تلاشگران مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران تقدیر و تشکر کردند. دکتر معتقد در این جلسه به شرایط ویژه‌ای که بیماری کرونا در بیمارستان سینا ایجاد کرده است اشاره نمود و بیان کرد، متاسفانه با افزایش تعداد افراد مبتلا، توان کارکنان رو به فرسایش است و در حال حاضر ظرفیت بیمارستان از منظر نیروی انسانی، تجهیزات و... تکمیل شده، اگرچه کادر درمان همچنان با قوت به کار خود ادامه می‌دهند و ولی به مرور مجموع این مسائل می تواند کاهش انگیزه درمان و نارضایتی آنان را در پی داشته باشد.دکتر معتقد همچنین به لزوم جذب نیروی کمک پرستار برای کاهش فشار در بخش درمان تأکید کرد و افزود: عدم تخصیص معقول پاداش‌ها، افت درآمدهای بیمارستان و نیاز به افزایش همکاری بین‌بخشی در بیمارستان‌های استان از جمله مسائلی است که به دغدغه‌ این روزهای کارکنان تبدیل شده و نیازمند توجه ویژه است.

در ادامه جلسه مترون بیمارستان ، رؤسای بخش ها و مدیران گروه ها، پزشکان عمومی ، مسئولین بخش ها و نماینده برخی واحدها، مسائل و مشکلات مربوطه را مطرح نموده و پیشنهادات خود را بیان کردند.

دکتر حیدری مقدم پس از شنیدن صحبت ها ، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های کادر درمان در مقابله و مهار بیماری کرونا اظهار کرد: تاریخ بشر پر از حوادثی شبیه وضعیت کروناست و در مقاطعی از تاریخ بیماری‌هایی نظیر حصبه و طاعون مرگ و میر بسیار بالایی در دنیا ایجاد کرده اند و این جنگی است که باید با تدبیر جنگید تا با حداقل عوارض از این بحران عبور کنیم. رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با تأکید بر اینکه افزایش بار بیماری باید مدیریت شود وچون پیش‌بینی می‌شود به شرایط بدتری برسیم متذکر شد: این جنگی تمام عیار است و همه درگیر آن هستیم  بنابراین باید آموزش را گسترده‌تر کنیم زیرا تداوم یا مهار این بیماری به فرهنگ و رفتار مردم بستگی دارد. وی در ادامه بیان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در دو هفته اول شیوع کرونا 86 درصد بود اما حالا به 12 درصد رسیده است، و بهترین راهکار در این شرایط رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. دکتر حیدری مقدم  در ادامه به دغدغه  کمبود نیرو، مشکلات سازمان های بیمه گرو مراکز بهزیستی، نقاهتگاه های بیماران کرونایی، و مشکلات بخش روانپزشکی و.............که در جلسه مطرح شده بود اشاره نمود و تاکید کرد: هرچه در توان داریم گذاشته‌ایم و با تمام وجود برای تأمین خواسته‌های کارکنان می‌جنگیم وخوشبختانه در موضوع تجهیزات در شرایط خوبی قرار داریم و پیگیر حقوق فوق العاده و ویژه کرونا برای کارکنان درمانی نیز هستیم، وی با بیان اینکه هیچ کم‌کاری در هیچ‌یک از بخش‌های دانشگاه صورت نگرفته و روند مقابله و مدیریت این شرایط، پرتوان و پرقدرت ادامه دارد گفت: اولویت نخست ما پرداخت معوقات کارکنان است اگرچه می‌دانیم هیچ پولی جبران زحمات کارکنان را نمی کند اما همه این اقدامات منشأ خیر در جامعه و پاداش اخروی برای همه ما خواهد بود .

 


١٢:٥٣ - 1399/04/10    /    شماره : ١٠٥٠٨٣    /    تعداد نمایش : ١١٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج