***به سایت مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا خوش آمدید.***
جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
Fmenu Not Found
منوی اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 113306
 بازدید امروز : 66
 کل بازدید : 739528
صفحه بعدی»بازگشت به سایت اصلی»


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان سینا

برگزاری جلسه آموزش اقتصاد مقاومتی

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزشی درمانی فرشچیان سینا ، در برنامه اقتصاد مقاومتی که  در سالن فرشچیان این مرکز برگزار شد، مسئول جهاد خودکفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  هدف آمریکا از تحریم کشور ایران را فلج کردن زندگی مردم، تورم شدید،بیکاری شدید،قحطی یعنی فشار به 80میلیون نفر جمعیت دانست و افزود: لازم است بیشتر هوشیار باشیم و بیشترین تلاش را در راستای تولیدات داخلی برای عدم وابستگی به سایر کشورها داشته باشیم.

سرهنگ صادقی ادامه داد:جهت وابسته نبودن اقتصاد کشور به سایر کشورها باید برای فرزندانمان از دوران ابتدایی برنامه ریزی دقیق داشته باشیم، باید سعی کنیم فرزندانمان را از دوران ابتدایی با مسئولیت پذیری و پذیرش شغل در آینده آشنا کنیم و اینگونه نباشد که دانشجو بعد از گذراندن شش سال تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک کارشناسی ارشد بیکار باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی مستلزم  راهکارهای فرهنگی و اجرای همه جانبه آنها است ادامه داد: جهت عدم وابستگی به سایر کشورها باید تولیدات داخلی کشور را افزایش و از خرید کالاهای خارجی اجتناب شود.

این مقام مسئول افزود: مقام معظم رهبری فرمودند زمانی که کالای ایرانی تولید و در بازار عرضه می شود خرید کالای خارجی حرام نیست ولی جایز هم نیست زیرا به اقتصاد کشور لطمه میزند و موجب بیکاری قشر جوان این مملکت می گردد.

سرهنگ صادقی با بیان اینکه پیام امام خمینی(ره) برای جهانیان نابودی اسراییل بوده است و مقام معظم رهبری نیز ادامه دهنده راه امام  خمینی(ره) است ادامه داد:این نابودی زمانی محقق می شود که کشوری مستقل و جوانانی کارآمد داشته باشد، بنا بر این باید با هوشیاری و آگاهی کامل از برنامه ریزی های دقیق دشمن در راستای ارائه خدماتی مانند عرضه کالاهای مصرفی و فیلم های فارسی زبان و حتی بازی هایی که برای کودکان عرضه می کنند تصمیم گیری شود.

مسئول جهاد خودکفایی در این برنامه گفت: مسئولین بدانند و آگاه باشند که خدای سبحان در روز قیامت به حساب آنها به گونه ای خاص رسیدگی می کند چون حق امضاء دارند پس باید برنامه ریزی شده و حساب شده مصرف کنند تا خدایی ناکرده اموال بیت المال حیف و میل نشود.

در پایان این سخنران به بیان الگوی فرهنگ سازی در اقتصاد مقاومتی پرداخت و خاطر نشان کرد: مولفه های محتوای  فرهنگی  شامل:1- ابعاد رفتارمصرفی 2-ابعاد رفتار تولیدی3- ابعاد رفتار مدیریتی(حاکمیتی) است.

 

 

 


٠٩:٢٠ - 1396/06/23    /    شماره : ٥٤٤٧٠    /    تعداد نمایش : ١٧٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج