***به سایت مرکز آموزشی درمانی سینا (فرشچیان)خوش آمدید.***
دوشنبه ٠٢ مهر ١٣٩٧
Fmenu Not Found
منوی اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 117405
 بازدید امروز : 89
 کل بازدید : 764445
صفحه بعدی»بازگشت به سایت اصلی»


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان سینا

جذب دستیار چشم پزشکی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا،به منظور برنامه ریزی لازم جهت جذب دستیار تخصصی گروه چشم پزشکی جلسه ای در دفتر مدیریت این مرکز برگزار شد. در این جلسه  دکتر فرهاد فراهانی معاون آموزش دانشگاه ، دکتر افخمی رئیس ، دکتر جوزی مدیر مرکز ، دکتر اکبرزاده مدیر گروه چشم پزشکی ، دکتر بزازی رئیس بخش و اعضائ هیأت علمی چشم پزشکی حضور داشتند.دکتر فراهانی با بیان اینکه درخواست رشته دستیاری پزشکی خانواده را داده‌ایم و پیگیر هستیم اضافه شود، افزود: از سال 92 دنبال رشته دستیاری چشم پزشکی بودیم که با حضور وزیر بهداشت در همدان و طرح این موضوع، ایشان قول مساعد به ایجاد رشته مورد نظر را داده‌اند.

وی با بیان اینکه در صورت ایجاد سه رشته طب فیزیکی و توان بخشی، چشم‌پزشکی و پزشک خانواده، رشته‌های دستیاری دانشگاه علوم پزشکی همدان به 21 رشته خواهد رسید و تقریباً رشته دستیاری کامل خواهد بود، گفت: به جز برخی از رشته‌ها که نظیر طب هوافضا و ... تعداد آنها در کشور محدود بوده، بقیه رشته‌های دستیاری در استان فعال است.

 

وی با بیان اینکه تنها رشته‌ای که در همدان وجود ندارد دستیاری چشم پزشکی است و وزیر بهداشت قول راه‌اندازی این رشته را در استان همدان داده‌اند، گفت: امیدواریم این رشته ایجاد شود و برای این منظر چند جلسه با گروه چشم پزشکی برگزار کرده‌ایم و از دانشگاه نیز بازدید صورت گرفته است.

 

دکتر فراهانی با بیان اینکه در این رابطه چهارشنبه این هفته نیز مجدد جلسه‌ای برگزار خواهیم کرد، افزود: با ایجاد رشته دستیاری چشم پزشکی در استان دانشجوهای آن را سال آینده احتمالاً پذیرش خواهیم کرد.

معاون آموزشی دانشگاه با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان به دانشگاه‌های بزرگ کشور نزدیک شده و مورد اعتماد وزارت بهداشت است، افزود: وزیر بهداشت در سفر خود به همدان از تمام حوزه‌های مختلف آموزش، پژوهش، درمان و ... دانشگاه علوم پزشکی رضایت کامل داشت.

در ادامه اعضا جلسه از بخش جراحی چشم ، اتاق عمل  و درمانگاه چشم پزشکی بازدید کردند و ارزیابی های لازم را در زمینه مهیا نمودن فضای فیزیکی ،تجهیزات و نیروی انسانی انجام دادند.

 

 


١٠:٠٤ - 1396/06/29    /    شماره : ٥٤٦٣٧    /    تعداد نمایش : ٢٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج