***به سایت مرکز آموزشی درمانی سینا (فرشچیان)خوش آمدید.*** شعار سال حمایت از کالای ایرانی
جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
Fmenu Not Found
منوی اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 121705
 بازدید امروز : 96
 کل بازدید : 804507
صفحه بعدی»بازگشت به سایت اصلی»


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی بیمارستان سینا

بازدید معاون محترم توسعه و پشتیبانی از مرکز آموزشی درمانی سینا

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا ، مهندس رحیمی معاونت محترم توسعه  و مهندس طاهری مدیر منابع فیزیکی و آقای نجفی کارشناس مسئول مدیریت بودجه از مرکز آموزشی درمانی سینا بازدید نمودند . در طی این بازدید در ابتداء مهندس رحیمی به همراه دکتر افخمی و دکتر جوزی از پروژه های  افتتاح شده و در حال افتتاح  ازجمله اورژانس ،صندوق و پذیرش ،فروشگاه ، لابی مسیر اورژانس به سایر بخش ها ، سالن ورزشی کاردرمانی و رختشویخانه بازدید نمودند

در ادامه در جلسه ای که در اتاق مدیریت تشکیل شد دکتر افخمی ضمن تشکر از گروه بازدید کننده در خصوص اقداماتی که در این مرکز در طول ریاست ایشان صورت گرفته توضیحاتی دادند ودر این باره گفتند : انتخاب مدیر خدمات پرستاری مرکز با نظر همکاران پرستاری صورت پذیرفت و تمامی مسائل پرستاری به  ایشان واگذار گردیده است . در حوزه خدمات من سعی کردم را ه ظلم به این قشر بسته شود و نیروهای خدماتی به حق قانونی خود برسند ودر این رابطه اولین مرکزی بودیم که شورای اسلامی کار را تشکیل دادیم  . به کارگران فیش حقوقی داده می شود ودر  مراسم هفته کارگر نیز از زحمات این گروه تقدیر و تشکر شد .

دکتر افخمی در ادامه گفت : در این مرکز با پزشکان نیز تنشی نداشتیم و بیمارستان در جو آرامی به سر می برد.

همچنین در جذب نیروهای شرکتی نیز فرایندی تعریف شده که به دور از باند بازیها و سفارش ها و... بر اساس معیار های تعیین شده و آزمون گزینش و جذب نیرو صورت پذیرد، و بر اساس شایستگی باشد.دکتر افخمی از زحمات دکتر جوزی مدیر بیمارستان  نیز تشکر نمودند.

در ادامه مهندس رحیمی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) از خدمات ارزشمند ی که در بیمارستان انجام شده تشکر و قدر دانی نمودند و گفتند : پرسنل نیمی از عمر خود را در بیمارستان می گذرانند و باید در بیمارستان و در بخش ها کار کنی تا مشکلات و مسائل آنها را درک نمایی .

مهندس رحیمی در ادامه گفت من اعتقاد دارم که انجام کارهای کوچک باعث می شود که انجام کارهای بزرگ سهل و آسان شده خود به خود انجام شود .

در آخر دکتر جوزی مدیر بیمارستان ضمن ارائه گزارش مختصری از مسائل و مشکلات مرکز از معاون توسعه بابت تشریف فرمایی تشکر نمودند.


 


١٤:٠٦ - 1396/11/30    /    شماره : ٦٤٩٣٧    /    تعداد نمایش : ١٢٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج