***به سایت مرکز آموزشی درمانی سینا (فرشچیان)خوش آمدید.*** شعار سال 99 جهش تولید
دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
Fmenu Not Found
منوی اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 155658
 بازدید امروز : 402
 کل بازدید : 1014659
صفحه بعدی»بازگشت به سایت اصلی»


  چاپ        ارسال به دوست

مسئول روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی سینا خبر داد

مراسم تودیع ومعارفه مدیر خدمات پرستاری مرکز سینا

حکم انتصاب خانم ورمزیار نجفی با حضور ریاست دفتر پرستاری دانشگاه ابلاغ شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانس سینا ،مراسم تودیع و معارفه مدیر خدمات پرستاری مرکز با حضور ریاست دفتر پرستاری معاونت درمان برگزار شد .

در این مراسم دکتر معتقد رییس بیمارستان سینا ضمن قدر دانی از زحمات آقای کاظمیان ،خانم طاهره ورمزیار نجفی را به سمت سرپرست دفتر خدمات پرستاری منصوب نمود.

دکتر معتقد در این خصوص گفت : یکی ازمهمترین پدیده های که همیشه در زندگی ما جاری می باشد تغییر است و اگر به این پدیده به چشم مطلوب و ممکن بنگریم بهتر آن را می پذیریم .و اگر ان را مطلوب ندانیم برای پذیرش آن نیاز به درایت داریم.تغییرات در سازمانها و جوامع غیر قابل اجتناب هستند.

دکتر معتقد در ادامه گفت از همکاران انتظارمی رود به تغییر مدیر پرستاری با دید و نگرش مثبت و مطلوب بنگرند و با همدلی و همکاری اهداف سازمان از جمله اجرای استانداردهای اعتبار بخشی را به بهترین نحوبه  انجام رسانند.

 

خانم شعبانپور نیز ضمن تشکر از همکاران و ریاست بیمارستان گفت : به اعتقاد من ساختن مدیر با کتاب امکان پذیر نیست و مدیران باید دربدنه سیستم ساخته شوند و از تجربیات مدیران پیشین در این خصوص استفاده شود .   ١٠:٤٩ - 1398/06/26    /    شماره : ٩٨١٠٦    /    تعداد نمایش : ٢٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج